מנטורים / מדריכים

מור עזריה - Sale & Mor

מור עזריה, מייסדת sales &more, מנטורית ומאמנת צוותי מכירות ומאמנת NLP . לאחר שגרתי ב7 מדינות והכשרתי עשרות אנשי מכירות, אני יודעת שכל אחד יכול למכור. ובגדול. כבר קרוב לעשור אני עובדת ומטיילת ברחבי העולם, מארה"ב ועד סינגפור, מדריכה צוותי מכירה ואף פעם לא סומכת על המזל. כאשת מכירות מתחילה התפללתי בכל בוקר לאלוהי המכירות בתקווה ש"הפעם אביא את המכה…" השנים שעברו, החנויות והעגלות שהיו בבעלותי ומגוון הלקוחות שפגשתי במדינות השונות, העניקו לי ארגז כלים מלא בשיטות שונות, דרכי התמודדות וטיפים מנצחים למכור. ובגדול. למקרה שתהיתם, אני כבר לא סומכת על המזל.

רונן גולן - הכח לקרוא אנשים

האופן בו אנחנו משתמשים בשפת הגוף שלנו בחיי היום יום משפיעה על הדרך בה הסביבה תופסת אותנו ואת המסרים שלנו. כאשר אנו מודעים לכך, אנחנו יכולים לשפר את התקשורת, בין באמצעות שפת הגוף שלנו ובין בעזרת קריאה נכונה של אחרים. המופע הוא בהשתתפות קהל ונלמד בו כיצד להשתמש בשפת הגוף לטובתנו וכיצד להבין בצורה טובה יותר את האנשים שסביבנו.

שרון קאשי

שרון קאשי הוא מדריך, סופר, מרצה, יועץ ומנטור למוכרי קוסמטיקה בכל רחבי העולם. לאחר שבתחילת דרכו חווה קושי רב למכור, הצליח לבסוף "לפצח" את השיטה ובתקופה של 10 שנים ביצע מעל ל-23,000 מכירות ששינו לו את החיים מקצה לקצה.
צרו איתנו קשר
חולמים על עבודה בחו״ל?
מדריכים נוספים
מור עזריה מדריכת מכירות לטס דו יט עבודה בעגלות

מור עזריה – Sale & Mor

למידע נוסף »

שרון קאשי

למידע נוסף »

עדכונים חמים

לייב הבא ב-13.05.21 עם רונן גולן

להרשמה לאיוונט בפייסבוק » לחצו כאן

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
מתוך הבלוג שלנו

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן