עבודה בעגלות בוייאטנם 

על וייאטנם 

וייאטנם שבדרום מזרח אסיה, היא מדינה יפהפיה ומרתקת.

יש בה אזורים הררים לצד מישורים ממוזגים, ערים צפופות ורוחשות פעילות, כמו העיר סייגון השוקקת, לצד אזורי נופש שנראים כאילו הם לקוחים מתוך גלוייה.

האקלים במדינה נוח, ומאפשר ביקור בכל אחת מעונות השנה והתרבות המקומית שופעת חגיגות ססגוניות, ריקודים מסורתיים, פסטיבלים מרתקים וריטואלים מלאי קסם ודרמה. בנוסף לנופים ולתרבות, וייאטנם מציעה גם מטבח עשיר ומפתיע לחובבי האוכל.

וייאטנם עדיין עוברת שינויים מרחיקי לכת, וכמות התיירים שזורמים אליה, מוכיחה כי יש לה המון מה להציע, השילוב המדהים של כלכלתה עם התרבות עתיקת היומין והתיירות הרבה הופך אותה ליעד פופולרי בקרב מחפשי העבודה בחו"ל.

היתרון המובהק של וייטנאם הוא בכך שהמדינה זולה ומאוד ובכך אפשר לחסוך המון כסף איתו תחזרו הבייתה לבסוף.

עבודה חוקית בווייטנאם בעגלות

לא ניתן לעבוד חוקי ללא אישור עבודה כמעט בשום מקום, אבל בווייטנאם בניגוד להמון מדינות אחרות ניתן להוציא אישורי עבודה, החברות לעגלות בווייטנאם ילוו אתכם בכל הקשור בתהליך להוצאת אישורי עבודה ויעניקו לכם הסבר מלא על כל שלב בתהליך, חשוב לציין שלכל התענוג יש מחיר, מי שעובד בצורה חוקית צריך לשלם מיסים מהמשכורת שלו כמו כל האזרחים בווייטנאם ועם זאת משתלם מאוד עבורכם.

 

על החברה

  • חברות מבוקשות בעלות ותק רב בתחום.
  • חברות מקצועיות, רציניות ומשפחתית מאוד.
  • לחברה שלוש חנויות בהנאוי ושתי חנויות בהייפונג בקניונים שונים.
  • המוכרים הישראלים עובדים בשיתוף פעולה עם המוכרים המקומיים שמאוד מנוסים מה שיוצר מכירה קלילה ונוחה וסיסטם מעולה..
  • דבר מקסים שהחברה דוגלת בו הוא פיתוח אנשיה, עם הגישה הנכונה תוכלו להגיע מאנשי מכירות למנהלים ושותפים, אז אם אתם רוצים להתפתח ולהתקדם התחום, ללא ספק ויאטנם זה המקום בשבילכם.
  • החברות יעניקו לכם הכשרה מקיפה מרגע הנחיתה שלכם במדינה ועד להצלחתכם כמוכרי על!
  • מומלץ מאוד לחסרי ניסיון בתחום!
KEDMA VIETNAM
Beauty Queen Hanoi

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן