עבודה בעגלות בפיליפינים

על פיליפינים

מנילה היא בירת הפילפינים, שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, הגדול באיי המדינה, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מנילה. בעיר מתגוררים כ-1.6 מיליון תושבים, מה שהופך אותה לעיר השנייה בגודלה בפיליפינים אחרי קזון סיטי, שנמצאת במטרופולין שלה.

במטרופלין שלה, המהווה מחוז בפני עצמו, מתגוררים כ-11 מיליון תושבים, מה שהופך את מנילה לאחד המטרופולינים הגדולות בעולם. באזור האורבני שסובב את המטרופולין של העיר מתגוררים כ-21 מיליון תושבים.

מנילה היא מרכז הפעילות הכלכלית והתרבותית של המדינה, כמחצית מתעשיית האי לוזון מרוכזת בה.

מצפון-מזרח למנילה שוכנת קזון סיטי. שתי הערים ביחד עם ערים נוספות באזור יוצרות מטרופולין ענקית. שתי הערים התחלפו ביניהן בתפקיד בירת המדינה. רוב תושביה של העיר הם פיליפינים, אך יש בה גם מיעוט גדול של סינים, המהווים כעשירית מהאוכלוסייה.

קהל הלקוחות מתבסס על מקומיים אך גם על תיירים, המקומיים אשר חיים במנילה וסביבתה מאוד אמידים מה שיוצר קהל לקוחות איכותי באופן קבוע.

השילוב של המספר התייירים הרב אשר פוקד את האי עם הכלכלה החזקה של המקום הפך את העבודה בפילפינים בעגלות  ליעד נחשק ביותר באסיה ובעבודה בחו"ל בכלל!

עבודה בפילפינים בעגלות – שילוב של עבודה וחוויה ביעד אקזוטי

כשחושבים פיליפינים רואים נופים, אם לא יצא לכם עדיין לבקר במדינה המופלאה הזאת – פיליפינים אז נעשה לכם ספוילר קטן ונאמר לכם שמדובר באחד המקומות היפים והאקזוטיים ביותר בעולם, הפיליפינים מלאים מכל טוב, תוכלו להנות מיערות, ערים מפותחות ומתקדמות ומעל הכל חופים שלא תראו בשום מקום אחר.

בעריה העמוסות תוכלו להנות ממתחמי קניות גרנדיוזיום ועמוסים בקהל לקוחות בהם תוכלו להשתלב לעבודה בעגלות. איך? בימי החופש אתם פנויים לעשות כרצונכם, לטייל, לצאת למסעי שופינג ואפילו סתם להתפנן בים המדהים של הפיליפינים.

מה הסכומים אפשר להרוויח בעגלות בפיליפינים?

שאלת השאלות, ישנה סברה שאומרת שארה"ב / אמריקה הצפונית הינה היעד הרווחי ביותר של עבודה בעגלות, סברה זאת לא נכונה בהכרח מכמה סיבות: ראשית, מי שמתחבר לקהל האמריקאי ומצליח למכור לו לאו דווקא יצליח להתחבר לקהל הפיליפיני ולהיפך, שנית, בפיליפינים יש המון מקומיים אמידים מאוד ותיירים מכל העולם שאוהבים את המוצרים שנמכרים בעגלות ורואים יתרון לקנות דווקא שם את המוצרים בשל המחיה היחסית זולה ביחס למדינות המערב כמובן.

הפוטנציאל בפיליפינים הוא עצום, ישראלים רבים אשר בחרו לעבוד בעגלות בפילפינים אחרי הצבא מדווחים על הישגים מרשמים ושכר נאה מאוד!

עבודה חוקית בפיליפינים – מה התהליך?

לא ניתן לעבוד חוקי ללא אישור עבודה כמעט באף מקום בעולם, מה שכן, בפיליפינים בניגוד להמון מדינות אחרות ניתן להוציא אישורי עבודה, החברות לעגלות בפיליפינים ידאגו לכם בכל הקשור בתהליך להוצאת אישורי עבודה ויעניקו לכם הסבר מלא על כל שלב ושלב בתהליך, חשוב לציין שלכל התענוג יש מחיר, מי שעובד בצורה חוקית צריך לשלם מיסים מהמשכורת שלו כמו כל האזרחים הפילפינים ועם זאת משתלם מאוד עבורכם.

 

על החברה

חברה ותיקה בתחום, כ-5 שנים בפיליפינים בלבד!

מנילה היא עיר מדהימה מכל הבחינות, נופים הכי יפים בעולם במרחק של שעה טיסה/נסיעה, גרים בשכונה יפה ויוקרתית בשם גלובל סיטי. מבחינת בילויים וחיי לילה יש מועדוני ענק בכל איזור, וכמובן הכי חשוב קניונים עצומים ומלאים בכסף.

החברה מציבה רף גבוה מאוד, יחס אישי ליווי והדרכה מרגע הנחיתה, חברה מוגבשת מאוד(נסיעות לאיים ביחד ,שבתות יציאות וגם סתם ביום יום)

Origani

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן