עבודה בעגלות בסן דייגו

על סן דייגו

סן דייגו השנייה בגודלה בקליפורניה והשביעית בגודלה בארצות הברית.

עבודה בעגלות בסן דייגו היא הזדמנות מעולה למי שמחפש את אמריקה הלטינית בארצות הברית, החיים בעיר שוקקים ורוגעים בו זמנית, איכות החיים במקום היא מדהימה, ש בה הכל: תעשיית הייטק מתפתחת, מרכזי עסקים רבים שנפתחים וחופים מרהיבים עם רצועת חוף שלא נגמרת, סן דייגו היא מבין המקומות היחידים שאפשר לשכוח לשעה או יום שלם מהמירוץ אחרי הכסף. העיר נחשבת למקום הבא כמעט בכל תחום – עבודה בסן דייגו מהמבוקשות בתחום!

מעבר ל-1.3 מיליון תושבים המתגוררים בה, העיר מושכת אליה המוני תיירים מידי שנה בשל האקלים הנוח השורר בה ומגוון חופי הרחצה על שפת האוקיינוס השקט.

מספר התיירים בסן דייגו

לא נציין מספר מדויק אך נאמר לכם שמעל ל-200 ספינות פאר בתיירים פוקדים את העיר בכל שנה!

בסן דייגו ממוקמים מספר מתקנים צבאיים של הצי וחיל הנחתים האמריקאי, מה שמביא הרבה משפחות ומבקרים מכל קצוות ארצות הברית והופך את סן דייגו ליעד מבוקש מאוד לעבודה בחו"ל.

למה כדאי לעבוד בסן דייגו?

סן דייגו אחד המרכזים העסקיים ומוקדי החשובים ביותר בקליפורניה ובארצות הברית בכלל, העיר שופעת בעסקים, מקומות עבודה ותיירים, מיד בהגיעכם לסן דייגו תראו את קסמה המיוחד – העיר השביעית בגודלה בארצות הברית!

העיר מצליחה לשמור אווירית הנופש המקסיקנית שלה בשעות היום בעוד בלילה נהפכת למיני וגאס, השילוב בין נופש לחיי לילה הפכה אותה ליעד מבוקש לעבודה בחו"ל.

מלבד התנאים המעולים שהעיר מספקת גם התנאים שחברתנו מספקת מפנקים לא פחות, דירות מרווחות ומצוידות במרחק כמה דקות הליכה מהים הינם בגדר חלום לישראלים רבים

 

על החברה

  • חברה ותיקה מאוד באזור ובתחום בכלל.
  • החברה מעניקה הכשרה וטריינים על בסיס קבוע עם אחת המדריכות המובילות בשוק.
  • עובדת ביעדים מעולים ונחשבים לא רק בקליפורניה אלא בכל ארה”ב.
  • מחפשים סלזמנים עם אנגלית ברמה גבוהה וסגנון מכירה עדין.
Hermetise

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן