עבודה בעגלות בבוסטון

על בוסטון

 

העבודה בבוסטון מציעה מפגש מרתק עם ארצות הברית הקלאסית, עם התרבות המפותחת, מרכזי הסחר הגדולים, המוזיאונים, אתרים ומסלולי טיולים יפים, האוכל מצוין וסגנון חיים קצבי ומודרני המשלבת היסטוריה עשירה רצופה באירועים חשובים שעיצבו את דמותה של ארצות הברית, בכל אחד מרחובותיה המתפתלים והמקסימים של העיר תמצאו סיפור מעניין או אטרקציה מיוחדת, שהופכים את השהות בבירת מדינת מסצ’וסטס לחוויה מרתקת.

בנוסף, האזור עצמו הינו מעוז הליברלים בארה"ב וכן בסיס כוחה של המפלגה הדמוקרטית, האזור משגשג מבחינה כלכלית ורמת החיים במדינות המרכיבות ניו אינגלנד מהגבוהות בארצות הברית.

בוסטון, כאמור, היא העיר הגדולה ביותר בניו אינגלנד (כ- 600,000 תושבים בעיר עצמה ולמעלה מ- 4.5 מיליון איש במטרופולין) והמובילה מבחינה כלכלית ותרבותית, בנוסף, כמעט מחצית משטחה של בוסטון הינו מים, ישנם אזורים נרחבים אשר היוו בעבר ים ויובשו, מרכז העיר הוא למעשה חצי אי המוקף על ידי מפרץ בק ומפרץ מסצ'וסטס.

 

עבודה בבוסטון בעגלות

הפוטנציאל של עבודה בעגלות בבוסטון הוא עצום, מי שניחן בחושים טובים, ביכולות מכירה מעולות ובכוח רצון מגיע להכנסות גבוהות מאוד,

לעבודה בעגלות בבוסטון יש יתרונות רבים, רמת החיים הגבוהה של תושבי העיר מאפשרת להם לקנות מגוון מוצרים ולבלות המון בקניונים ומתחמי מסחר גם בשל מזג האוויר הקר במקום. המדינה מושכת המוני תיירים מהיבשת ומחוצה לה: ב- 2012 למשל ביקרו בבוסטון כ- 1.25 מיליון תיירים (מחוץ לארה"ב) ובסה"כ הם בזבזו בה 850 מיליון דולר!

בוסטון היא עיר תיירותית בעיקר בקרב צעירים אמריקאים קרוב ל-100 מיליון מבקרים בבוסטון בשנה מכל מיני סיבות שונות. בנוסף אוניברסיטת הרווארד המפורסומת שוכנת ממש בסמוך אליה כך שהמון משפחות באות לבקר, השילוב של האטרקציות, הנופים והאוניברסטאות המעולות עושה את בוסטון לאחד היעדים המומלצים לעבודה בחו"ל.

לעוד פרטים על עבודה בארצות הברית לחצו כאן.

מזג האוויר בבוסטון 

מזג האוויר בבוסטון שונה מהרגיל מהישראל, ככה שאם אתם נרתעים מקור כדי שתקראו את זה: בין דצמבר למרץ טמפרטורות המקסימום הן חד ספרתיות והלילות קפואים, וגם בקיץ הטמפרטורות אמנם גבוהות (בין 18 בלילה לקרוב ל- 30 ביום) אבל כמות המשקעים גדולה למדי (בין 70 ל- 90 מ"מ גם בין יוני לספטמבר).

בוסטון זאת עיר מאוד תיירותית ברמה של ניו יורק מיאמי וקליפורניה מיליוני אנשים שמגיעים לבוסטון בגלל הקזינו בגלל מסעדות ברמות הכי גבוהות, ארבעה עונות חורף אביב קיץ סתיו.

על החברה

  • חברה מאוד ותיקה בתחום, בבוסטון כבר 4 שנים!
  • חברה חמות ומשפחתיות, בעלת אוזן קשבת.
  • החברה דואגת להכשרה מלאה וליווי והדרכה לאורך כל הדרך.
    3 מדריכים בחברה המעברים שתי הדרכות אישיות בשבוע, שניים בהדרכה!
  • חברה בוגרות אשר מבינות צורכי האיש מכירה ומעניקות תנאים מעולים למתאימים.
  • החברה עובדת בסיסטם מהמצליחים בתחום, מובילה ודוחפות למכירות ענק ולפיתוח אנשי המכירות שלה.
  • לוקיישנים עם לקוחות חוזרות איכותיות חדרי טיפולים מדהימים
  • החברה עובדת ראשון עד חמישי רגיל – שישי עד 18:00 שבת לא חייב לעבוד רק מי שרוצה

Forever Flawless

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן