עבודה בעגלות בסינט מרטין

על סינט מרטין

סנט מרטין הוא אי קטנטן המציע למבקרים בו “שניים במחיר של אחד”: האי מחולק בין צרפת והולנד ולמרות שהגבול בין שני חלקיו הוא וירטואלי למדי, ההבדלים בסגנון ובאווירה מורגשים היטב. תוכלו לחוות ביום אחד שתי תרבויות של שני לאומים שונים. הצד ההולנדי מפותח וסואן בהרבה ומתאים לאנשים המחפשים הרבה אפשרויות בילוי ופעילות. פיליפסבורג Philipsburg, בירת הצד ההולנדי שופעת בתי קזינו נוצצים, מדרחובים ומרכזי קניות ומזכירה יותר עיר אמריקאית תיירותית מאשר עיר הולנדית- קריבית. הצד הצרפתי משרה אווירה נינוחה ואלגנטית יותר ובו שפע בוטיקים עם אופנה צרפתית וחופי נודיסטים. השילוב של שניהם מנצח- בסיור בן 2-3 שעות תוכלו להקיף את האי על שני חלקיו, להשקיף על הנופים והחופים היפים בכל האי ולהתרשם מהאווירה בשתי הערים המרכזיות בו: פיליפסבורג ומריגו Marigot, בירת הצד הצרפתי. הצרפתים קוראים לאי Saint Martin ואילו ההולנדים Sint Maarten הם חולקים את האי ביניהם ביחסי שכנות טובים ופוריים כבר למעלה מ- 350 שנים. לא פלא שהכינוי של האי הוא: “האי הידידותי”.

זהו אחד הנמלים הפופולאריים ביותר בקריביים המזרחיים עבור אוניות הקרוזים וכמעט כל האוניות המפליגות למזרח הקריביים מגיעות אליו, כמו גם רבות מהאוניות המפליגות במסלול הקריביים הדרומיים.

משני צידי האי ההררי יש חופים נפלאים, בין הטובים שניתן למצוא בקריביים. חובבי השופינג אוהבים את האי כי כל החנויות בו פטורות ממס, מה שמביא תיירים לקנות רק באי במהלך סיורם והופך את האי לפנינה בכל הנוגע לעבודה בחו"ל.

על החברה

  • 7 חנויות ששייכות לחברה הכי גדולה שם.
    עובדים בסיסטם מסודר של פותחנים ומגדילים. עבודה מ-9 ועד 17:00-18:00.
    העבודה היא מול תיירים אמריקאיים ברובם אך מגיעים מכל העולם. תיירים מקרוזים ומלונות. יש בין 2 ל-8 קרוזים ביום בסיזן בנוסף למלונות.
  • חברה מדהימה משפחתית, מפנקת ומקצועית ביותר!
  • החברה בוחרת את עובדיה בפינצטה כך שהסטנדרט מאוד גבוה.
  • לבעלי ניסיון בלבד
D'or 24

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן