שאלות ותשובות

במכירות בחו”ל ניתן להרוויח הרבה כסף תוך זמן קצר, אך בכל זאת – כדאי לקחת איתך כ- 500 דולר שישמשו אותך לכל הדרוש לך בתחילת הדרך. בנוסף כדאי להצטייד בכרטיס אשראי,ביטוח נסיעות לחו”ל,רשיון ישראלי ובינלאומי, דרכון (במידה ויש גם אירופאי מומלץ לקחת את שניהם) מזוודה והמון מוטביציה.

ראשית היינו ממליצים לחשוב בראש ובראשונה איפה אתם הייתם רוצים לחיות!

אבל איך אדע?

ישנן כמה שאלות מנחות שאולי יכולו לעזור

-מה הסגנון והתרבות האופיינית של התושבים?
-באיזו שפה מדברים? ואיך אני מסתדר עם השפה?
-מה מזג האוויר? אם אתם לא אנשים של קור לא היינו ממליצים על קנדה אבל לעומת זאת אם אתם אנשים של טבע ונופים פסטורליים קנדה זה היעד בשבילכם.
-והאם זו העונה? ישנם יעדים אשר מאוד מושפעים מהעונה.עניין זה מתבטא בתחלופת התיירים שכן כמו שאתם יודעים יעדים אקזוטיים אינם תיירותיים בכל השנה אלא בתקופת זמן מסיומות, במידה ובחרת יעד טרופי נמליץ לכם להתייעץ איתנו.

לאחר שריכזתם את כל המידע לגבי היעד המבוקש ובחרתם את מה שטוב לכם!

רוצו לארוז מזוודות כי אוטוטו ממריאים

מסתובבת שמועה שהזמן הכי טוב לטוס הוא בקריסמס…אבל אנחנו נספר לכם סוד.

מוכנים?

אז אצלנו מאמינים שכסף אפשר לעשות כל השנה, השאלה העיקרית היא איזה יעד בחרנו ובאיזה תקופה.

שלא תבינו אותנו לא נכון, קריסמס תקופה מעולה אך מאוד קצרה ולא משקפת באמת את עולם המכירות בחו”ל, לכן לא היינו ממליצים להתמקד בה, מכיוון שחודש אחד מתוך שתיים עשרה לא מסביר למה אנשים נשארים במקצוע שנים ברציפות.

ההמלצה שלנו היא להישאר לפחות שלושה חודשים ביעד ע”מ באמת להכיר אותו, כאשר שאנחנו תקופת זמן מסוימת במקום אנו מתחילים להתרגל אליו ויותר נוח לנו בו, מה שאומר שיהיה לנו יותר קל גם למכור בו כי נכיר יותר את קהל הלקוחות ונרגיש בטוחים במקומנו.

רמת האנגלית שנדרשת אינה יוצאת דופן למכירות בחו”ל , סה”כ דרושה אנגלית ברמה בסיסית, העבודה מבוססת בעיקרה על ספיצ’ים (הסבר על המוצר) ככה שלא תצטרכו לאלתר יותר מידי, אך אם זאת ככל שתבואו יותר מוכנים מבחינת השפה כך יהיה לכם יותר קל למכור וליצור שיח יותר עמוק עם הלקוח אשר יביא למכירה יותר גדולה, חשוב גם לזכור כי במהלך העבודה בחו”ל תוך כדי שימוש בשפה האנגלית היא תשתפר מיום ליום אפילו מבלי שתרגישו.

ברשותנו מעל למאה יעדים איתם אנו עובדים, ככה שרק תצטרכו להצביע על היעד ואנחנו נדאג לשאר.

לא בטוחים לאיזה יעד אתם רוצים לעבור?

ניתן להתעדכן בדף שלנו בפייסבוק או ב”יעדים”, במידה ועדיין לא גיבשתם החלטה, צרו איתנו קשר ונמצא לכם את המקום המושלם ביחד.

המוצרים משתנים מיעד ליעד, אך ישנם חמישה מותגים קבועים איתם רוב בחברות עובדות. לכל מוצר יש את ייחוד שלו מה שעושה את כולם למעולים .

יש לכם שאלה? 🤔

נשמח לעזור לכם! כתבו לנו אותה כאן ונחזיר לכם תשובה בהקדם.

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן