חוויות מהעבודה בעגלות

עוד לפני שאתם יוצאים למסע, היינו רוצים לשתף אתכם בחוויות שלנו מהעגלות כך תקבלו קצת רקע על המקצוע, הקשיים, ההצלחות והריגושים.

חן ב.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

אני חן בת 25 ולפני ארבע שני טסתי לעבודת בעגלות בקנדה דרך חברת לטס דו איט.

התלבטתי המון האם זה שווה לטוס ואם זה באמת כל מה שמספרים, הייתי מאוד הססנית בהתחלה וכמעט ולא טסתי, האנשים בחברה באמת נתנו לי את כל הכלים שאפשר בשביל שאטוס הכי מוכנה שיש, אם זה עזרה בלמידת אנגלית, הוצאת ויזה לקנדה, מסמכים ואישורים שהייתי צריכה וגם טריינים אישיים על מוצרים עוד כשהייתי בארץ. הליווי היה צמוד לאורך כל הדרך ולבסוף החלטתי לטוס, הגעתי לחברה מדהימה בדיוק כמו שנאמר לי, המון חברה צעירים שרק התחילו בתחום, וגם המון ותיקים שישי מה ללמוד מהם והם הכי חזקים בתחום. הימים הראשונים היו מרגשים מאוד הצמידו לי מישהי בחברה שליוותה אותי באופן צמוד במשך השלושה שבועות הראשונים וממש הייתה כמו מורה פרטית, בהתחלה הספיצ'ים היו מאתגרים כי האנגלית שלי הייתה לא משהו, אז בפעמים הראשונות קצת גמגמתי אבל הקנדים הם כאלה נחמדים שהם תמיד נותנים לך הרגשה טובה. ביום הראשון לא הצלחתי למכור בכלל אבל לא התרגשתי ידעתי שלוקח לפחות שבוע כדי להתאקלם בעבודה ולהבין איך למכור כי זה הרבה מעבר לרק לדעת את הספיצ'ים בעל פה, ביום השני הצלחתי למכור במאה דולר ואני זוכרת שממש התרגשתי מזה וככה כל יום התקדמתי עוד קצת עד שאחרי שלושה שבועות כבר עשיתי את המכירה הגדולה הראשונה שלי אלפיים דולר, זה היה באמת מרגש היה גם פרגון מצב כולם אם זה המנהלים ואם זה החברים. החודש הראשון בעבודה בהחלט לא פשוט צריך לעבוד קשה ולהתמיד בלמידה גם אחרי שעות העבודה ללמוד עוד מוצרים כי ככל שיודעים יותר ככה יש יותר אפשרויות למכירה וככה גם לעשות יותר כסף. חייבת לציין שגם לאחר שכבר נחתי בקנדה והתאקלמתי בחברה הנציגים מלטס דו איט היו שם, אם זה בהודעות לשלומי ואיך הולך לי וגם בדברים טכניים כמו הארכת כרטיס טיסה. אחרי החודש הראשון כבר ידעתי שאני לא הולכת לחזור לארץ כל כך מהר ושאני רוצה להמשיך ולהתקדם ולחסוך כסף, אחרי שלושה חודשיים כבר הצלחתי להגיע ליציבות מסויימת של מכירות זאת אומרת שהצבתי לעצמי סכום שאני לא יורדת ממנו ואין מצב שהמשכורת שלי לא מגיעה לסכום שהצבתי לעצמי, כמובן שיש רגעים קשים והרבה ימים של שבירה, שלא הולך,שאף אחד לא רוצה לקנות ממך באותו יום שמשהו פשוט לא מסתדר, לפעמים זה גם נמשך ליותר מיום ולפעמים גם יש שבוע שלם שלא ממש הולך, אבל חשוב לזכור בעבודה הזאת שתמיד אחרי כמה ימים כאלה מגיעה תקופה מטורפת וחשוב לדעת לנצל אותה כמה שאפשר ולעשות כמה שיותר כסף בימים האלה. תכננתי לטוס לשלושה חודשיים לבסוף נשארתי שנה וחזרתי כל פעם שוב במשך שלוש שנים, חזרתי כל פעם רק בזכות החוויה הראשונה שהייתה לי והתמיכה שניתנה לי עוד מהארץ בכל דבר שהייתי צריכה. הנציגים של לטס דו איט היו איתי גם אחרי שנתיים שרציתי לעבור בין לוקיישנים בעולם ככה שלא הייתי צריכה  להסתבך יותר מידי. החוויה שלי בעולם העגלות הייתה מדהימה ומאתגרת, ואני ממליצה בחום לכל בן אדם לחוות את זה גם אם זה רק למספר חודשיים.


עדן י.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

 אני עדן בת 22 וטסתי לעגלות בפלורידה במשך שנה, טסתי דרך חברת לטס דו איט, החברה סיפקה לי את כל השירותים שהייתי צריכה לפני הטיסה וגם לאחר שכבר הגעתי ליעד. בהתחלה לפני שטסתי הייתי מאוד סקפטית לגבי הכסף שעושים בעולם הזה , ובאמת אני חייבת להגיד שזה מאוד חשוב לאיזו חברה אתם מגיעים, ולכן חשוב לעשות את התהליך דרך חברת השמה מסודרת שתשלח אתכם למקומות באמת שווים ושלא תיפלו בין הכיסאות ותגיעו למעסיקים שיעשו לכם בעיות עם כסף שהרווחתם ולמקומות שלא באמת מרוויחים שם טוב. החברה שהגעתי אליה הייתה מאוד מכילה ותומכת גם בצעירים שהיו צריכים הרבה יותר עזרה. ספציפית לי ההתחלה הייתה קצת הפוכה מרוב האנשים "נפתח" לי מאוד מהר בכל הקטע של המכירות ותוך שבוע כבר התחלתי לעשות מכירות של יותר מחמש מאות דולר באופן קבוע למשך כל השבועיים הראשונים אבל אחרי השבועיים האלה הייתה לי נפילה ושבוע שלם לא הצלחתי למכור יותר מידי, הרגשתי שהיה לי "מזל של מתחילים" ןהכל היה בפוקס, אבל המזל שלי שבאמת כל החברה וגם המנהל תמכו בי והסבירו לי שככה זה בעולם הזה ושאם עשיתי את המכירות האלה פעם אחת אין סיבה שלא אצליח שוב, ואין דבר כזה מזל זה הכל בסופו של דבר תלוי באנרגיה שלי, ובאמת ככה זה היה אחרי עבודה קשה כל השבוע בלי יותר מידי תוצאות הגיעה מכירה באמת גדולה של 1500 דולר וגם אחד המגדילים בחברה המשיך עם הלקוחה והוציא ממנה עוד 11000 דולר וקיבלתי מהמכירה שלו הרבה כסף. אחרי החודש הראשון באמת הצלחתי לייצר איזושהי יציבות בתור מוכרת. הצבתי לעצמי יעד לכל משכורות שאין מצב שאני לא מגיעה אליו וכל חודש העלתי את היעד הזה, עזר לי מאוד גם שהייתה לי מטרה ברורה בראש רציתי לחסוך כסף ללימודים ולמחייה בארץ תוך כדי הלימודים ושלא אצטרך לעבוד קשה מידי ולהתעסק רק בללמוד. לאורך כל הדרך נשארתי בקשר עם הנציג שלי מלטס דו איט והוא עזר לי בכל מה שהייתי צריכה גם שם. החוויה הייתה מדהימה גם מבחינת חברים שהכרתי לכל החיים, מסיבות, הכרתי תרבות חדשה וראיתי עולם והכי חשוב הגעתי ליעד שלי וחסכתי את הכסף שרציתי, אמנם תכננתי לטוס לתשעה חודשיים בסוף נשארתי שנה גם כי נהנתי וגם כי באמת היה חשוב לי להגיע לסכום שהצבתי לעצמי. חשוב לי להגיד שהעבודה לא פשוטה וצריך להשקיע ולרצות את זה באמת בשביל להצליח, אבל כל עוד יש לכם מטרה ברורה מול העיניים אין סיבה שלא תצליחו, ובעיקר להגיע לחברה שתיתן לך את כל הכלים להצליח זה הבסיס להכל. ממליצה בחום על חברת לטס דו איט, נציגים מדהימים ושירות אישי וחם.

תומר ח.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבדחוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

תומר, 26, טסתי לעבודה בעגלות בהולנד כשהייתי בן 22, אחת ההחלטות האמיצות שעשיתי בחיי, פעם הראשונה שטסתי לחו"ל הייתה שבוע לפני הטיסה שלי לעבודה בעגלות, הגעתי ליעד עם המון חששות וספקות, האנגלית שלי הייתה ממש חלשה וכשהגעת ליעד וראיתי איך שכולם שולטים בספיצ'ים זה קצת ערער אותי, התחלתי לחשוב שאולי האנגלית לא ברמה מספיק גבוהה ושהעבודה הזאת לא בשבילי, המנהל שלי דאז ראה את המוצקה על פניי, הסתכל לי בעיניים ואמר לי בדיוק את המילים שהייתי צריך לשמוע, הכניס בי המון תקווה ומוטבציה ויום למחרת הגעתי לעבודה כבן אדם חדש, כמובן שהשינוי לא נעשה בין לילה, קראת את הספיצ'ים שוב ושוב וקיבלתי המון סירובים מלקוחות אבל אחרי חודש משהו התחיל להשתנות בי, שלטתי יותר בשפה ובספיצ'ים והכל השתנה, המכירות הגיעו והשמחה איתם, בהתחלה הייתה מכירה של 200 לאחר מכן של 400 ואז הגיעו המכירות באלפי דולרים, שם התחלתי באמת לראות את הכסף שכולם מדברים עליו, לאחר מכן המשכתי לגרמניה,  קנדה, קארייבים, וכיום אני עבר ארבע שנים בתחום, התקדמתי לניהול וכבר יש חנויות בבעלותי, אז שוב תודה ללטס דו יט המדהימים על התמיכה, הליווי, הזמינות וכמובן מעל להכל על היעדים המדהימים שהם מספקים לאלפי לקוחות, לטס דו יט – זה משפחה!

בהצלחה לכולם.

ירין מ.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

הייי לכולם!
ירין, 25, מבאר שבע במקור, 3 שנים במקצוע, במקום לספר לכם עוד סיפור אישי, אדבר על משהו יותר רציני וזה החשש לטוס לעבודה בעגלות. לכל החוששים מעבודה בעגלות שימו לב, בחיים לא תפתחו בשום עבודה כמו שתתפתחו בעבודה בעגלות, כל מה ששמעתם, על השעות העבודה הקשות, הקושי להתמודד עם סירוב של לקוחות, הקושי בלהכניס אותם לחנות, הקושי במרחק מהבית, הכל נכון.
העבודה הזאת לא מתאימה לכל אחד, ראיתי המון אנשים באים והולכים, מה שמייחד את את אלו שנשארים זה הרעב להצליח, זה תמיד אותו סוג של אנשים, אנשים שנלחמים ולא מוותרים בקלות.
אם אתם כאלו, המקצוע הזה ישנה לכם את החיים, אתם תחוותכירו את עצמכם, תלמדו, תטיילו ותתפתחו, זאת תקופה שלא תחזור על עצמה ולכן ממש מליץ לכם לעשות את הצעד ואם כבר אז רק עם לטס דו יט האלופיםםם!!!
אז שיהיה לכם המון בהצלחה!
נ.ב מחכה לכם בבוסטון 

רון ח.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

אני רון בן 26 התחלתי עגלות לפני ארבע שנים, עבדתי בארה"ב ואסיה. בארה"ב עבדתי בקולורדו וניו יורק ובאסיה עבדתי בפיליפינים במשך שנה, אני חייב לציין שהמקומות האלה מאוד שונים אחד מהשני והחוויה שהייתה לי בכל אחד מהמקומות שונה לגמרי למרות שזאת אותה העבודה. מכרתי מוצרי קוסמטיקה בעגלות וחניות בקניונים. בהתחלה בכלל לא תכננתי לעבוד בחול רק טסתי לטייל באסיה בפיליפינים, טסתי עם מעט מאוד כסף ואמרתי שאני אתחיל את הטיול ואסתדר תוך כדי אחרי חודשיים נגמר לי הכסף כמובן והייתי חייב למצוא פתרון משום שלא רציתי לבקש מההורים, אבל גם לא רציתי לחזור לארץ עדיין, אז התחלתי לחפש באינטרנט חברה שתעזור לי למצוא מקום עבודה טוב בפיליפינים ומצאתי את חברת לטס דו איט, חברה מקסימה עם שירות לקוחות זמין כל ימי השבוע. דיברה איתי נציגה והסברתי לה שאני חייב למצוא עבודה כמה שיותר מהר כי נגמר לי הכסף כבר יום למחרת היא קישרה אותי למנהל של חברת קוסמטיקה בפיליפינים דיברנו קצת הוא סיפר לי על העבודה שזה גם ישראליים וגם מקומיים שעובדים, שזה עבודה של מכירות מוצרי קוסמטיקה בקניונים, אמנם מעולם לא עבדתי במכירות אבל לדבר ידעתי תמיד, אז החלטתי שאני הולך על זה יום אחרי כבר הגעתי לדירת עובדים גרתי שם עם עוד שלושה ישראלים בערך בגילי שהיה להם משהו כמו חצי שנה ניסיון, בעבודה הזאת זה נחשב יחסית הרבה. הביאו לי ספיצ'ים של המוצרים למדתי אותם די מהר תוך יומיים כי האנגלית שלי הייתה טובה יחסית וכבר רציתי להתחיל ולעשות כסף. יומיים אחרי שהגעתי התחלתי לעבוד היום הראשון בעגלה היה די קשוח לא היו יותר מידי אנשים בקניון וכמעט ולא הצלחתי לעצור רוב הלקוחות שהדגמתי להם זה היה לקוחות שהמקומיות שעבדו איתנו עצרו לי. באסיה זה עובד קצת אחרת מארה"ב עובדים בשיתוף פעולה עם בנות מקומיות שהן מוכרות ממש כמונו ועוזרות לנו בכל מה שקשור ללקוחות משום שהשפה המקומית במדינות האלה היא לא אנגלית. אני חייב להגיד שעבודה עם מקומיים זו חוויה מטורפת בפני עצמה, הם חלק מאיתנו ואנחנו הפכנו להיות חברים מאוד מהר, אתה מכיר את התרבות שלהם לעומק וזה דבר כיף בפניי עצמו. אחרי כמה שבועות בעבודה התחלתי להרוויח את הסכומים היפים של בערך 3000 דולר משכורת בשבועיים לא סכומים שמתקרבים למשכורות בארץ. נהנתי מאוד מהעבודה ועבדתי במשך שנה תוך כדי כמובן שגם ניצלתי את ימי החופש שלי לטיולים וכמובן שאחרי ארבעה חודשיים שכבר חסכתי לא מעט כסף לקחתי חופשה ארוכה יחסית של כמעט חודש והמשכתי את הטיול שלי, ולאחר מכן חזרתי לאותו מקום לעבוד עוד חצי שנה. אחרי כל התקופה הזאת חזרתי לארץ הייתי די אבוד ולא ממש מצאתי את עצמי במשך כמה שבועות, החלטתי שאני אתחיל פסיכומטרי ונראה לאן זה מתקדם ובאמת ככה עשיתי במשך ארבעה חודשיים כל מה שעשיתי היה ללמוד לפסיכומטרי ואחרי המבחן החלטתי שאני חייב לשנות קצת אווירה לפני שאני מתחיל ללמוד והחלטתי שאני טס פעם נוספת לעגלות לחסוך עוד קצת כסף לאוטו ומחייה בארץ במרכז. החלטתי שהפעם אני לא טס לאסיה ואני טס לארה"ב לחוות את החלום האמריקאי שכולם מדברים עליו. היה לי עדיין את הטלפון של הנציגה מלטס דו איט ויצרתי איתה קשר שוב אני חייב לציין שהשירות שלהם מהיר ותוך כמה ימים כבר היא נתנה לי מספר אופציות לחברות בארה"ב לבסוף טסתי לניו יורק לחברה הזאת היו לוקיישנים גם בקולורדו. הגעתי לניו יורק המטורפת בדיוק כמו בסרטים רחובות מפוצצים באנשים, הכל בצבעים, קניונים מטורפים עם תנועה של אנשים 24/7! לא הייתי צריך זמן להתאקלם ישר התחלתי לעבוד כבר ביום הראשון שלי עשיתי מכירה של 2500 דולר, ידעתי שהפעם באתי נטו לעבוד לעשות כמה שיותר כסף הצבתי לעצמי מטרה מה שלא עשיתי בפעם הקודמת וכמובן שהגעתי עם ניסיון של שנה ככה שהכל הלך הרבה יותר בקלות, כמובן שהיו גם את רגעיי התסכול והמשבר בתוך כל החוויה הזאת גם למוכרים הכי טובים יש שבועות שלא הולך, אבל כבר ידעתי שזה רק תקופות ושזה עובר ואין דבר כזה לאבד את היכולת למכור זה הכל בראש!.

איתי ט.

חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד
חוויות מהעבודה בעגלות l התמונה להמחשה בלבד

אני איתי בן 28 וטסתי לעגלות לפני שנה דרך חברת לטס דו איט. אני התחלתי קצת הפוך מכולם קודם כל למדתי בארץ סיימתי תואר בהנדסת תעשייה וניהול ולאחר כמעט חמש שנים של לימודים נשארתי בלי יותר מידי כסף, החלטתי שאני רוצה לטוס לשנות אווירה קצת, וגם לטוס ולנסות לעשות את הכסף הגדול. יש לי דרכון אירופאי ולכן החלטתי שאני לא לוקח סיכון וטס לעבוד באופן חוקי באירופה. שוחחתי במשך חודש עם נציג מטעם חברת ההשמה הוא הציע לי את כל האופציות האפשריות שיש לעבודה באירופה ובסוף לאחר מספר שיחות עם מנהלים באירופה החלטתי שאני טס ללונדון. טסתי בחודש אוקטובר חודשיים לפני הקריסמס כדי שיהיה לי מספיק זמן להשתפשף ולעשות את הכי הרבה שאני יכול בחודש של הקריסמס. ובאמת טסתי אני חייב לציין שהנציג שלי מחברת ההשמה שלח לי בערך כל שבוע הודעה לשלומי לראות איך אני מסתדר בחברה ואם חסר לי משהו, באמת כל דבר שביקשתי ממנו היה לי מענה מיידי ושמחתי שטסתי דרך חברת השמה ולא באופן עצמאי. הגעתי לחברה יחסית גדולה היו עשרים עובדים ישראלים חלק חדשים חלק ותיקים עם ניסיון של שנים, והיו שישה לוקיישנים באזורים שונים בלונדון גם בחנויות רחוב וגם בקניונים ככה שחוויתי משני הדברים. לעבוד בחנות רחוב ולעבוד בקניון זה שני דברים שונים והחוויה היא גם שונה ולכן שמחתי שיצא לי לחוות את שניהם. התחלתי לעבוד הימים הראשונים היו לא פשוטים עבדתי ברחוב, הימים היו גשומים צריך לקחת את זה בחשבון שעובדים ברחוב ולא בקניון, היה מאוד קשה לעצור לקוחות ולא עשיתי יותר מידי כסף אחרי שבוע יחסית קשוח ברחוב המנהל החליט לשים אותי בקניון עם בחור עם ניסיון של כמה שנים בתחום שיעבוד איתי צמוד ויעזור לי בכל מה שאני צריך. ההתחלה שלי הייתה קשה בחודש הראשון כמעט ולא עשיתי כסף רק סכומים שהספיקו לי למחייה אבל ידעתי שאין מצב שאני מוותר ושאם כבר טסתי ועשיתי את כל המעבר הזה אני נותן לזה לפחות שלושה חודשיים צ'אנס עד אחרי הקריסמס וזאת הייתה ההחלטה הכי טובה שיכולתי לעשות. כבר בחודש השני התחיל להשתחרר לי והתחלתי לעשות מכירות באופן יום יומי ורציף סכומים יפים של כמעט 1500 יורו מכירות כל יום זה אומר שהייתי מכניס בערך 400 יורו כל יום לכיס שלי שזה מטורף. הקריסמס הגיע תוך שנייה החודשיים פשוט טסים בעבודה הזאת במיוחד שאתה מרוויח יפה. הקריסמס היה מטורף מלא אנשים, אווירה כיפית, קר אבל מרגישים את האווירה עם כל הקישוטים והאורות ברחובות. האנשים גם הרבה יותר קלילים עם לבזבז כסף יש להם סכומים שהם מקציבים לעצמם לבזבוזים ופשוט צריך לתת להם חווית קנייה והם יקנו ממך. עשיתי הרבה יותר ממה שחשבתי שאעשה ואחרי הקריסמס החלטתי שאני לוקח שבועיים חופש לטייל קצת עם שני חברים, לאפס קצת את הראש ולבוא בכוחות מחודשים כי הקריסמס והעבודה עצמה מאוד שוחקת כמעט כל יום 10-11 שעות שרק עובדים, אמנם זה קשה אבל זה שווה את הכסף. לאחר החופשה חזרתי לעוד שמונה חודשיים של עבודה קשה כמובן שלקחתי חופשות קצרות פה ושם להתאוורר וגם ההורים שלי הגיעו לבקר אותי למשך שבוע. כבר מצאתי את המקום שלי בחברה והייתי יציב על סכומים מאוד יפים ככה שיכולתי להרשות לעצמי לקחת חופשות וליהנות, וגם לבזבז כסף ולא רק לחסוך. אחרי שנה מטורפת חזרתי לארץ עם הרבה יותר כסף ממש תכננתי, לגמרי לא סגרתי את האופציה של עגלות ואני שוקל לטוס כל שנה לתקופה של שלושה חודשים בקריסמס לתת מכה ולחזור לארץ עם סכום שמאפשר לי לחיות בכיף ולא לעבוד קשה מידי למשך שנה. ממליץ בחום על החוויה גם אם אתם אחרי תואר וזה נראה לכם שאתם לא בגיל זה שטויות! ועוד יותר אני ממליץ לעשות את כל התהליך דרך חברת השמה וכמובן שאני ממליץ לכם על "לטס דו יט" המקצוענים ולא באופן עצמאי כדי שגם תהיו בטוחים שאתם מגיעים לחברה טובה עם לוקיישנים מעולים.

טופס למעסיקים

דילוג לתוכן